דפי צביעה חד קרן – זמן איכות לילדים

דפי הצביעה של חד קרן הם הבחירה האולטימטיבית של הורים שרוצים לתת לילדיהם זמן איכות ויצירה. הצביעה מחזקת את היכולות המוטוריות וגורמת לו להתחבר לעולם של צבע וציור.

דפי צביעה של חד קרן הם הכנה נפלאה לכישורים הנדרשים מילדים שעולים לגן או לביה”ס. אם אתם הורים יצירתיים במיוחד – תוכלו להמציא סיפור משלכם על בסיס דפי הצביעה של חד הקרן.

איך לצבוע חד קרן?

מקובל לצבוע את חד הקרן בצבעי קרם, ורוד ותכלת. אך אנו ממליצים לכם לתת לילד לפתח את הדמיון ואת היצירתיות שבו ולצבוע את הדמות הקסומה בצבעים שונים לפי בחירתו. אפשרו לילדכם לתת לסוס הנפלא את הקסם המיוחד שבו!

דפי צביעה חד קרן לכל גיל

מסתבר שדפי צביעה של חד קרן הם הבחירה הכיפית לא רק של ילדות קטנות אלא גם של ילדים וילדות בגילאים בוגרים, ו…לא תאמינו- אבל גם של מבוגרים. דמות החד קרן האלגנטית יוצרת תחושת קסם מיוחדת ומושכת, כך שבעת הצביעה של חד קרן נוצרת חוויה נעימה ומרגיעה.

תהיו יצירתיים עם חד קרן להדפסה ולצביעה

רעיון כיפי לפעילות משפחתית: הדפיסו דפי צביעה של חד קרן כמספר בני המשפחה. שבו יחד וצבעו כל אחד את חד הקרן שלו להנאתו. בסוף הצביעה תלו את ציורי החד קרן שצבעתם יחד על קיר קסום!

שדרוג הפעילות לרמת מתקדמים: צבעו את חד הקרן בהקשר לתחושה/ לאירוע שחוויתם במהלך היום. בסוף הצביעה כל אחד ישתף את השאר מדוע הוא בחר בצבעים אלו.