דפי צביעה מיקי מאוס

ציורי מיקי מאוס לצביעה אהובים במיוחד על ילדים וילדות. אפשר לצבוע אותם בצבעי פסטל, עפרונות צבעוניים וכמובן גם בלורדים. דפי צביעה של מיקי מאוס מתאימים מאוד גם לילדים קטנים בכך שלרוב אין בהם פרטים רבים.

הדפיסו כאן בקלות ובמהירות מתוך מגוון דפי הצביעה של מיקי מאוס ותנו לילדיכם כיף של יצירה!

דפי הצביעה של מיקי מאוס ושל חברתו מיני מאוס מבוססים על הדמויות החביבות מהסרט המוכר של וולט דיסני. אחרי שוולט נחל כישלון עם דמות הארנב אוסוולד, ההחלטה ליצור דמות חדשה נפלה דווקא על דמות של עכברון. בהתחלה קראו לו מורטימר והוא נקראה שונה מהדמות שמוכרת לנו עכשיו, אך עם הזמן הדמות השתנתה וכך גם שמה.

הפופולריות של מיקי מאוס צברה תאוצה בארה"ב ומחוצה לה. מימקי התפרסם בכל העולם וכמות הסרטים שנוצרו על בסיס דמות העכברון המשעשעת הייתה בלתי נדלית! בהמשך הרעיונות לסרטים הדלדלו, ובמשך תקופה ארוכה לא פורסם שום סרט של מיקי מאוס. אחרי מותו של דיסני נוצר הסרט האחרון של מיקי מאוסשיר חג המולד שהיווה את נקודת הסיום של הסדרה הפופולרית.

מיקי מאוס הפך לסימן היכר שמתקשר עם ארה"ב, ממש כמו פסל החירות ומקדונלדסנראה שדמות מיקי העכברון אף פעם לא תזדקן ולא תאבד מהרלוונטיות שלה. ילדים ממשיכים להנות מסרטי מיקי מאוס, מוצרים עם דמותו וכמובן גם עם דפי צביעה של מיקי מאוס להדפסה.

רוצים לחזור ולהדפיס בכיף?

הוסיפו אותנו לסימניות!

לחצו על הכוכב הקטן בשורת הכתובת בדפדפן

דילוג לתוכן