ספיידרמן לצביעה- הבחירה האולטימטיבית!

דפי צביעה עם ספיידרמן- גיבור העל המוכר, הם ציורים האהובים במיוחד על בנים.

כבר לפני 50 שנה העולם ערך היכרות עם הדמות של ספיידרמן- מעל גבי ציורי קומיקס. ילד שהיה נראה רגיל אך למעשה היה בעל כוחות על מיוחדים, והפך לדמות אגדית ואהובה. הפופולריות שלו גדלה כל כך עד שדמותו הודפסה בכל מקום אפשרי וכמובן גם הפכה לדמות שכיכבה בציורים להדפסה.

כמובן, החלק הבולט בדמותו של ספיידרמן הוא התלבושת המיוחדת שלו! כדי לצבוע את דמותו של ספיידרמן בדפי הצביעה בחרו בגווני כחול, אדום, צהוב לרקע- ותקבלו ציורים מהממים!

ילדים רבים מעדיפים לבחור את הצבעים בעצמם- כל צבע מתקבל בברכה!  תנו מקום לדמיון לפרוץ ולהתבטא!

מגוון של דפי צביעה עם ספיידרמן

יש לכם ילד ש”משוגע” על ספיידרמן? המגוון של דפי הצביעה עם דמות ספיידרמן כאן בדפדפים הוא בדיוק בשבילו. תנו לילד לבחור בכל פעם את הציור אליו הוא מתחבר, הדפיסו ותהנו מילד מרוצה! 

ספיידרמן- כיף לצבוע וכיף לדמיין!

הבחירה בדמות ספיידרמן לצביעה היא בחירה שנובעת לרוב מתת המודע של הילד ששואף להידמות לדמות של גיבור על. פעמים רבות קורה במהלך היום שילד חווה תסכול או אכזבה. במקרה כזה, צביעת דף ציור ספיידרמן מאפשרת לו לדמיין את עצמו כדמות גיבור על ולחוש בזמן פעילות הצביעה תחושת חוזק ועוצמה. 

ספיידרמן – משחרר, מקורי ויצירתי!

כחלק מפעילות צביעה של דפי ספיידרמן לצביעה, מומלץ לאפשר לילד להתנסות בסוגים שונים של צבעים ואף לעודד את הילד לבחור את הצבעים באופן עצמאי. כך באים לידי ביטוי הכוחות היצירתיים של הילד והעדפתו האישית. דף הצביעה מהווה שטח פעילות פתוח שמפתח מקוריות ויצירתיות. שחררו תראו איך הילד מגוון בכל ציור ספיידרמן מחדש…